Store RSS

Ciceksepeti.com

ciceksepeti.com 2006 yılında kurulan ve çiçekçilik anlayışını baştan aşağı değiştiren bir markadır. Çiçek Sepeti Türkiye genelinde ortak çalıştığı çok sayıda çiçekçi ile birbirinden güzel ve zarif çiçek sepetlerini sevilenlere ulaştırıyor. Ayrıca sevdiklerinize hediye alırken kazanmak için de çiçek sepeti indirim kodu, çiçek sepeti indirim kuponu kullanabilir ve harika ürünler sunan Çiçek Sepeti’nden doyasıya ekstra indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Sizlere en ekonomik ve kolay yoldan, içinde barındırdığı birbirinden farklı çiçek çeşitlerini gönderen Çiçek Sepeti sınırı olmayan hayal dünyasına sahip bir ekiple keklerden, meyvelere,çikolatalara kadar hazırladıkları çiçek sepetlerini yapan, bunların sanı sıra adeta zamanda yolculuk yapar gibi nostaljik hediyeler sunan harika bir sepet. Bunlara ek olarak zamanında teslimat ve iyi hizmet veren müşteri hizmetleriyle kendisine güvenenleri yanıltmayan büyük bir marka oldu.
Doğum günü kutlamalarına özel sepetlerle sevdiklerinizi gülümsetin.
Sevdiklerinizin doğum günlerine bolca neşe ve lezzet katmak için en güzel seçim. Seramik vazo içerisine gülen yüz tartolet kurabiye, truf kekler, balon, kalp ve mutlu yıllar kurabiyeler ile hazırlanan Neşeli Doğum Günü Kek ve Kurabiye Buketi ile sevdikleriniz yeni yaşlarına mutlu başlayacak.

Aktif kupon ve fırsatlar

Aktif 0 kupon ve fırsat var.

Üzgünüz, aktif kupon bulunamadı.

 

Süresi bitmiş kupon ve fırsatlar.

58 kupon ve fırsatın süresi bitti.
Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

%40 Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Türk Telekom müşterileri 5060'a SMS olarak açılacak kodu göndererek %40 indirim kazanırlar! Bu kodu sevenler bununla kalmayıp şunlara bakmadan edemediler: Fruitflowers  alt limitsiz %30 indirim ... Devamı ››

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Başarılı 100%

Page 1 of 41 2 3 4