N11 den Yurt dışı Tatillerinde 300 TL indirim !

0 Yorumlar

Başarı Oranı 75%
Kampanya:

Detaylar

KAMPANYA KOŞULLARI
3-16 Kasım tarihleri arasında Garanti Cep Şubesi’ne giriş yapan müşteriler n11.com Seyahat kategorisinden tüm yurtdışı tur rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz anında 300 TL’lik kupon kazanacaktır.
Kupon kodunuz, 03-16 Kasım tarihleri arasında cep şubesine giriş yaptığınız günün ertesi günü SMS şeklinde size yollanacaktır.
Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon, Android tablet, iPad, Blackberry 10 veya Windows 8 tablet, telefon ve bilgisayar uygulaması üzerinden giriş yapılabilir.
Kupon kullanımı 31 Aralık 2014 23:59’a kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kuponlar iptal edilecektir.
Kupon kodu, www.n11.com, m.n11.com veya n11.com’un iOS ve Android uygulamalarından n11.com hesaplarına tanımlanabilir ve kullanılabilir.
Kupon kodunu siteden tanımlamak için, “Ödeme Onayı” sayfasındaki “Kod Girişi” alanına veya Hesabım > Kuponlarım sayfasındaki “Yeni Kupon Gir” kutusuna yazıp ekleyin. Mobil uygulamadan ve m.n11.com’dan tanımlamak için ise Avantajlarım > Puan/Kupon Ekle alanına yazın.
Kampanyadan yararlanabilmeniz için n11.com’a üye olmanız gerekmektedir.
Kupon kullanımı 500 kişi ile sınırlıdır. Limit dolduğu anda hesaba tanımlanmış ancak kullanılmamış kuponlar otomatik olarak hesaptan kalkar ve yeni kupon tanımlaması gerçekleşemez.
Bu kampanya, farklı kampanyalarla birleştirilemez.
Kupon kodu tek kullanımlıktır ve aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde sipariş iptal edilecek ve üyelik iptali gerçekleştirilecektir.
300 TL indirimi sadece yurtdışı turlarda geçerlidir. n11.com Seyahat kategorisinde yurtiçi kültür turları, Uçak ve Otel rezervasyonlarında geçerli değildir.
n11.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler ve Garanti Bankası personeli yararlanamaz.

Yorum bırakın

 

You must be logged in to post a comment.