N11 Faizsiz Masrafsız Kredi Kampanyası

Başarı Oranı 100%
Kampanya:

Detaylar

Vakıfbank Anında Dijital Kredi ve Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Kampanyası

Alışverişini Anında Dijital Kredi veya Anında Dijital Taksitli Ek Hesap ile Hemen Yap

 • Anında Dijital Kredi ile Ödeme Nedir?

  750 TL – 30.000 TL arasındaki alışverişlerinde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmanı sağlar.

 • Nasıl kullanırım?

  Satın alacağın ürün/ürünler için ödeme sayfasında “Anında Dijital Kredi ile Ödeme” sekmesi altındaki Vakıfbank alanını seç, Ödeme Yap butonuna tıkla.Ardından vade seçimi yap ve kredi sözleşmelerini onayla.Kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, sonrasında 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleşir.

 • Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Nedir?

  MasterPass’e kayıtlı VakıfBank banka kartın ile yaptığın işlemleri anında kullanılabilir ek hesap limitin kadar taksitlendirebilmeni sağlar. 200 TL üzeri işlemlerinde Anında Dijital Taksitli Ek Hesap’ını kullanarak 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilir, sana uygun taksit fırsatını seçerek alışverişini yapabilirsin. Anında Dijital Taksitli Ek Hesap’tan yararlanabilmek için bireysel banka müşterisi olman gerekmektedir.

 • Nasıl kullanırım?

  Satın alacağın ürün/ürünler için ödeme sayfasında Masterpass’e kayıtlı “VakıfBank Bankomat Kart”ını seç. (VakıfBank Bankomat Kartın Masterpass’e kayıtlı değilse, ödeme sayfasından kolayca kaydedebilirsin.)200 TL ve üzerindeki alışveriş tutarın kadar yeterli Ek Hesap limitin var ise 12 aya varan uygun vade seçenekleri arasından seçimini yap.Ek Hesap limitin yok ya da limitin yeterli değil ise VakıfBank Mobil veya İnternet Bankacılığı “Başvurular >> Ek Hesap Başvuru/Limit Artırım” menüsünden limit tanımı/artırımı yap.Kullanım koşullarının onaylanması ile tutar önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, sonrasında 3D ödeme onayı ile üy

Mağazaya Ait Diğer Kampanyalar

Yorum bırakın