Setur 100₺ Worldpuan Kazanma Fırsatı!

- Sona erer:

0 Yorumlar

Başarı Oranı 100%
Bu teklifin geçerlilik süresi bitti veya bitmek üzere !
Kampanya:

Detaylar


Kampanya Koşulları
1 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Worldcard ile setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 738’nolu Çağrı Merkezi, Setur Şube ve Yetkili Satış Acentelerinde tek seferde yapılacak 4.000 TL ve üzeri tüm yurt içi kış oteli, kültür turları, yurt dışı turları ve yurt içi-yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

· Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya bilet ve vize işlemleri dahil değildir. Kampanyadan yararlanmak için üye girişi ile rezervasyon yapılması gerekmektedir, üye girişi olmadan yapılacak rezervasyonlarda puan kazanımı olmayacaktır.

· Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

Yorum bırakın